Prosinec 2011

O mé maličkosti? Pár bodů, které jsou možná podstatné.

31. prosince 2011 v 22:40 | Everlinet |  Moje kecy
Píší to teď všichni, ale až teď jsem si uvědomila, jak důležitá je to součást blogu. Proto si to udělám prostě tak, jak chci já.. :-) Třeba vás to bude bavit, třeba se dozvíte, že máme něco společného. :-)
Hodně velkou část mého života tvoří tenhle seriál, provází mne už od roku 2005, nevím přesně, kdy jsem coby prcek v bačkůrkách seděla na gauči u babičky a zírala na obrazovku, když zde běžel snad poprvé? seriál Buffy, myslím, že se vysílaly jen první tři série a já tenkrát hltala Angela pohledem. Čekala jsem pokaždé až jí začnou dávat...jenže pak přestala běžet v TV a já jak jsem rostla, zapomínala na můj oblíbený seriál, občas jsem si říkala: Jak se jmenoval ten seriál? Ale vzpomněla jsem si až v roce 2008 a Buffy začala vyhledávat, v roce 2008 opět běžela a já na to zase zapomínala, a znovu jsem Buffy objevila až v roce 2010, kdy jsem se naplno zabouchla do Spika a přišla Buffy nachuť úplně. A provází mně každým dnem mého života stále a nedá se říct, že by se to měnilo, miluji to stále víc, snažím se víc pochopit "Whedon poselství." prostě to, co se do toho snažil dát on, víc poznávám povahy těch osob a dá se říct, že jsem blázen. :D

Veselého Silvestra přeji! :)

31. prosince 2011 v 17:09 | Everlinet |  Moje kecy
Ahoj!:)
Jak si někdo jistě všiml (A teď mně jistě proklíná, co jsem to za pošuka.) Ale je tu opět nový des, s kterým jsem POZOR velice spokojená! Heureka! Oslavujme, vyvěsme prapory ale na tu hrůzu se nešlo koukat! Tenhle tu nechám co to půjde...;) Dělala jsem na něm dva dny a musím říct, že se mi opravdu líbí, i ty barvičky! :)
Mimochodem, hrozně to letí, co? Máme dneska Silvestra, zejtra už novej rok...Tak si užijte Silvestra ať budete kde budete..;)
Dneska budu možná ještě přidávat, když se budu nudit večer..;-) A obíhat snad budu také... A co do budoucna chci pro blog? No, hlavně se budu snažit stále se zdokonalovat, v mé milované grafice, v povídkách i ve článcích.. Aby se vám tady líbilo a chodili jste sem opravdu rádi! :-)

Šťastného Silvestra!
Everlinet

I herci z BtvS/ATS znají své figurky.

30. prosince 2011 v 17:04 | Everlinet |  ► Ostatní k BtVS
Protože jsem stálou navštěvovatelkou a obdivovatelkou webu
sashascustoms.co.uk,
dávám sem tenhle článek, který je z tohohle webu.
takže: source - sashascustoms.co.uk.
Prosím nekopírovat.

Joss Whedon dostal figurku "Numfar" jako dárek.
aad2lkq7

Avatary 1.5

30. prosince 2011 v 14:05 | Everlinet |  ► Avatars
××××××
×××
Nevím proč, ale líbí se mi všechny..:D Jsem docela spokojená..
Taky jsem na tom strávila tak dvě hodiny..:D
Neuvěřitelné, že?


Eliza Dushku dnes slaví své 31. narozeniny!

30. prosince 2011 v 10:54 | Everlinet |  Eliza ► Novinky,rozhovory
Dnes slaví své narozeniny jedna z mých nejoblíbenějších hereček a
podle mně jedna z nejkrásnějších žen na světě, Eliza Dushku, alias Faith.
Přeju jí vše nejlepší, mnoho štěstí a splněných přání! Máme tě rádi, Elizo!


Photos {Figures 0.2}

29. prosince 2011 v 14:32 | Everlinet |  Moje kecy
Víím, už zase, ale tak jsem neměla včera co dělat.. :)) Moc se těším, pokud vyhraju tu aukci s Willow..
Teda, no, málo pravděpodobný, ale bylo by to dobře :)
aauxULgY


Layout 1.5

29. prosince 2011 v 14:09 | Everlinet |  ► Layouty blogu

Období |29.12.2011 - ?
Barvy| hnědá, černá, modrá
Layout by | Me
Spokojenost | 99%
Komentář|
No, nastavování bylo tak 3 hodiny, ale...spokojenost docela klesla, no nevím,
udělám zas nějaký lepší časem..://

Photos {Figures 0.1}

27. prosince 2011 v 18:25 | Everlinet |  Moje kecy
Ahojky.:D
Takže, jsem tu s fotkami Buffy/Spike, tedy těch mých akčních figurek.
Aspoň konečně pořádnější..:D
No, vím, jsem jak malá.. ale tak, mně je baví fotit..;-)
2.díl - Kdo jsem?

26. prosince 2011 v 17:00 | Everlinet |  Live Again
Bude STRAŠNĚ krátký díl, omlouvám se...

Spike se rozešel do druhé uličky, která byla o něco tmavší než ty všude kolem. Usmál se, když si všiml dívky, která stála u zdi. Havraní vlasy jí v kudrnách spadaly až po záda, pleť měla čistě bílou, jen plné rtíky měly stejnou růž, jako když byla živá. Přes tmavé oči jí spadalo pár kudrn. Byla doslova ideálem krásy, štíhlá jako proutek, ale s ženskými tvary. Její oslnivý úsměv doplňovaly tesáky, dlouhé, tenké a ostré jako břitva. Spike k ní došel a své ruce jí obtočil kolem pasu.
,,Ahoj Eleanor," pozdravil ji a spojil jejich rty ve vášnivém polibku.
Ona jen spokojeně zamručela a otřela se o něj.
Spike Eleanor nezabil, dávno už lidi nevraždil, to přece kvůli své duši. Ale Eleanor...byla jednodušše Spikova a Angelova pomocnice, když žila. Oba k ní docela tíhli, jen Spike se s ní víc sblížil. El proměnil proto, že na jedné akci ji zajal démon a ublížil jí, a tak umírala, až Spike nevydržel a dal jí věčný život. Musel. Nemohl ztratit další ženu, kterou měl rád. A El hodlal Spike učit, nechtěl být jen její přítel, milenec, ale i její učitel světem upírů. Nechtěl, aby vraždila nevinné lidi a měl proto svůj systém.

Jaký byl Štědrý večer?

25. prosince 2011 v 9:16 | Everlinet |  Moje kecy
Ahoj,
Tak jak jste si užili Štědrý den, včetně Štědrého večera? No, mně se večer po dárcích moc nevydařil, ale k tomu později.
Před dárky jsem byla docela vyjevená, jako malé dítě..:D A taky jsem měla být proč..pod stromkem letos bylo hodně dárků a já jsem moc ráda..
A k tomu, co jsem dostala z BtVS - takže, pro mou obrovskou radost jsem rozbalila akční figurku Spika z Fool For Love, předtím figurku Buffy, která mimochodem vypadá tak zatraceně živě!:D
Bylo k nim spoustu serepetiček, včetně u Buffy dva kolíky, kuše a dýka. U Spika samozřejmě nechyběl chlast (:D) ta tyč (z metra) a kříž.. Buffy má i podstaveček, je však sundavací.
Dále jsem dostala BOŽÍ tričko, s nápisem I love Buffy (místo love je tam propíchnuté srdce kolíkem, yea..), kalendář Buffy na rok 2012, železniční hřeb na krk (Kdo by nechtěl!:D) a totálně mega giga obrovský plakát Spika! Je z těch promo fotek na červeném pozadí a je...no je prostě HD kvalita!:D Řvala jsem na celej barák..:D
A taky jsem dostala ještě dvě knížky, z toho jedna je Dracula, prostě klasika. Druhá se menuje Srdce v sázce (taky upíři), četla jsem recenze a chtěla jsem ji..:) No, taky jsme dostaly se ségrou společný červený foťáček..:) Zvykáme si na něj..:) Pak jsem dostala takové ty normální věci, trička, voňavku atd. ;-) Jinak jsem si včerejšek moc neužila, celý večer po dárcích jsem zvracela, asi tak 10x i víc za večer (opravdu), byla jsem docela vyčerpaná a nemohla jsem se hnout, takže jsem ráda, že dneska už jsem docela v pořádku.
Fotky jsou dost hrozné, ale byly narychlo a tím novým, takže s tím prakticky ani jedna ještě moc neumíme..:D
Občas první budou ty, z internetu.. :-) Občas dám jen ty, jelikož jsou některé špatné a je času dost, vyfotit to lépe.

OFFICIAL BUFFY THE VAMPIRE SLAYER 2012 CALENDARaavYo5bcaaye1Cx2aaoYhIgG