6.díl - Trpět za své sny

30. srpna 2011 v 14:49 | Everlinet |  ► Blood is not water

Chystá se nová úvodovka!

,,O něco ti jde,viď,přemožitelko?'' Nahnul hlavu na stranu a přimhouřil oči.
Neodpověděla.Ač jí to trhalo srdce,vrazila mu dýku do břicha a rozběhla se pryč,rozhlédla se kolem,kam asi tak utéct.Najde ji všude,ona to ví,ale teď nemá na umírání zrovna náladu.A na boj také ne.Vběhla do místnosti označené 'Jen pro zaměstance',byla v úzké chodbičce,která nejspíš vedla do podzemních garáží.Vyrvala jednu z tyčí z zábradlí a zablokovala jí dveře,pokračovala rychlým krokem dál po schodech,skutečně se nemýlila,schody vedou do garáží..
Rozhlédla se,všude jsou zaparkováná prázdná auta,ne..auto jí nepomůže,jí nepomůže vůbec nic..tak proč utíká? Snad protože ho nechce vidět takhle,mučí jí to,drásá ji to...A je v ní malá jiskřička naděje,že najde kouzlo,jak to vrátit do normálu.Jen se musí dostat...někam kde by si byla jistá,že jí něco může pomoct,knihy..? Internet...nebo jakákoliv věc,z které získá informace.
Začala násilím rvát dveře od jednoho,modrého auta,div ty dveře nevyrvala,vlezla si tedy dovnitř.V té změti věcí,volantu nevěděla,co dělat..Když uslyšela rány,jak se Spike agresivně dobýval do zablokovaných dveří,prostě začala vyhazovat věci z přihrátek.Našla konečně,náhradní klíč a nastartovala.Tak a teď co..Sešlápla plyn,trhla s volantem a už si to velice nemotorně a nebezpečně jela k východu.
Nenapadlo ji ale,co se stane potom,otočila se,jestli její pronásledovatel je v dohledu.Tím ale udělala osudovou chybu,auto,které tak hloupě přestala ovládat se řítilo přímo do zdi před ní,než se stihla vzpamatovat jistil to airbaig,který ji ale nijak moc nepomohl a ona se praštila hlavou o přední sklo.Na hlavě měla okamžitě krvavou stopu,naposledy se svět zatočil a Přemožitelka upadla do říše snů.Spike se vítězoslavně usmál,když viděl kde Přemožitelka svými zbrklými pokusy o útěk skončila.Přední část auta byla úplně zdeformovaná a na předním sedadle se krčila drobná postava,která před několika minutami ztratila vědomí.Vypáčil dveře auta,vytáhl z něj její bezvládné tělo, s ní v náručí se rozešel ven z garáží a přes osamocenou ulici dál.Nadmíru spokojeně si přitom prohlížel Buffyino pomlácené tělo.Konečně dostala ta holka zavyučenou. Byla přesvědčena,že jemu uteče? Zbláznila se? Poslední žijící bytost na tomhle světě a ještě ke všemu Přemožitelka? Tuhle šanci by si nenechal ujít! Proč neporušit jedno malé,upíří pravidlo a nemít Přemožitelku jako svou družku?Přecijen,nějakou holku mít musí.Je mu celkem fuk,která to bude,hlavně aby byla hezká.Ale předtím - předtím než ji promění ji musí utvořit k obrazu svému.Nebo lépe řečeno se z ní chvíli krmit,taková úžasná krev nesmí přijít na zmar.Navíc,je nanejvýš vzrušující vidět ty její výrazy,útěky..Je si jist,že brzy se tohle promění v prosby,aby ukončil její bezcenný život,bez přátel,rodiny,pomoci.
Vešel do prázdného,obrovského domu.Samozřejmě že pravidlo 'Co chceš,si vem' platilo i když byl svět normální.Ale teď,je lepší v tom,že si může vzít opravdu cokoliv,bez toho aby měl na práci nějaká těla.Tenhle dům byl naprosto prázdný od samého začátku,taky skvostně vybavený.Ne že by to potřeboval.
Hodil drobnou blondýnku pohovku u zdi,vzal řetězy a spoutal ji tak,aby až se probere nemohla utéct.
Už se těšil,až se jeho malý úlovek probere a bude se divit,kam ji odvedl.Brzy už s ní bude jistě na cestě do města,kde ještě je dostatek krve aspoň té zvířecí.

V její hlavě byl podivný zmatek,sny,které nedávaly smysl a Spike.,který sice dával smysl ale v její hlavě,lépe řečeno nočních můrách ne.
,,Máš krev?'' Zeptala se svého druha,který se doslova ládoval zvířecí krví.Ona nejedla už tak týden a měla příšerný hlad.
,,Mám jí spoustu,lásko.Stačí si jen vybrat'' Odvětil jí na to,ale nenabídl jí,prostě dál pil a pil a krev stále víc mizela.
,,A dáš mi?'' Podívala se na něj hladově,proč by se ho měla ptát na to,jestli smí pít krev?! Stvořil ji,měl počítat s tím,že mu bude upíjet krev!
,,Ne'' Odpověděl krátce.
,,..Budeš trpět,za svou existenci lásko.Trpět za své nevyslovené sny'' Nechápala,co to teď žvanil.Ale jen dál,hladově zírala na krev ležící na stole.Už nezaváhala,vrhla se proti stolu a uzmula dva balíčky,jako divoké zvíře se hnala ven.
Bloňďatý upír,viditelně značně naštván chováním své družky,se rozběhl a srazil jí k zemi.
,,Říkám ti,že nejdřív musíš trpět,temná Princezno'' Vyrval ji z rukou pytlíky z krví a sám je na ex vypil,nepotřeboval to ohřívat,nebo tak.Pak ji chytil za ruku,tak něžně,jak nebyla zvyklá a pomohl jí na nohy.Pak ji přejel chladnou dlaní po tváři.
,,Budeme spolu snít.Uvidíš.''
Buffy se konečně probrala,nechápala svůj sen. ,,Budeme spolu snít? Budeš trpět za své sny?'' Bože,muselo jí vážně hrábnout.
Rozhlédla se,myslela že je pořád v autě.Ale to se sakra mýlila.
,,Vyspinkaná?'' Zašklebil se na svou oběť,vstal a začal přecházet po místnosti.
,,Do růžova.'' Odpověděla s ironickým tónem hlasu,ne že by ho neviděla ráda.Ale popravdě,byla by radši za toho Spika,který na ní byl hodný.Za zkreslenou představu života v nerealitě.Bože,až teď ji to napadlo.Co když se nedostala do jiného světa,než je ten opravdový.Ale do toho,který je reálný,skutečně mohla zařídit tím,že se nevrátila apokalypsu.Všichni zemřeli a nastolila katastrofa.Přežil jen Spike a ona,ona se sem teď vrátila.Musí to z upíra co nejdříve vypáčit!Pokud se dožije dalšího dne.
,,Fajn,lásko.Už se prober.'' Ušklíbl se,chytil ji za svázané ruce a táhl za sebou.
,,Pojedeme na výlet,do města,kde je ještě dost co jíst.''
,,Proč mě taháš sebou?Proč mě nezabiješ?Co se mnou chceš udělat?'' Buffy měla tolik otázek,ikdyž se bála,že odpověď zná alespoň z části.
,,Protože seš jediná holka,která tady je.Myslím,že si domyslíš k čemu tě potřebuju.'' Až příliš spokojeně se usměje.
Buffy zbledne. Opakuje si v hlavě jeho slova,když byla ve světě se svou rádoby rodinou,ale bylo to úžasné.Říkal vždy; Pamatuj si,že já bych ti nikdy nedokázal ublížit,Lásko. Při té vzpomínce se jí draly slzy do očí,říkal to tam tak měkkce,jakoby to chtěl přitom vykřičet na celý svět.Každý den jí dával na jevo svou oddanost,lásku a chránil ji,za každých okolností stál při ní,po jejím boku.Byl rozhodnut,že to udělá až navěky.Jenže ona se toho vzdala.Udělala největší chybu svého života.Teď mohla ležet v jeho náruči,usmívat se od ucha k uchu,sledovat hrající si Annie a čekat,až se jí narodí další brouček.Jenže ona chtěla zase zachránit svět,který už stejně nešel zachránit.Byla si jistá,že tohle je realita,která bolí.Xander,Willow,Giles,máma...všichni určitě zemřeli díky ní.A ona,která si to zasloužila nejméně žila.Ale teď,ano teď je přesvědčená že bude mít trest.Za všechno,co kdy udělala pro vlastní potěšení,dobro své vlastní.Bude trpět za své sny.Možná,že to chtěla říct ta vidina v podobě apsurdního snu,třeba nebyl tak absurdní.
,,Přemožitelko?!!'' Zavčel naštvaně,když viděl že je zase mimo.Ta holka před ním určitě něco tají!
,,Co! Slyšela jsem!Chceš mě znásilnit,užívat si se mnou kdy se ti zachce!'' Zařvala až napříčetně,měla toho dost,měla dost svého zbytečného,promarněného života v tomhle světě!Ta šedá byla všude,obklopovala ji prázdnota,prázdnota po lásce!Chtěla bílou,něco,co by ji rozveselilo a dodalo energii,aby měla sílu to ještě zvládnout..
,,Ne,ty huso..'' Zasměje se.
,,Co bych měl z toho,že tě znásilním? Akorát by ses cukala jak pitomá,to by mi tak scházelo.Až budeš moje,navěky..Budeš to dělat dobrovolně.A jsem si skoro až jist,že to uděláš ještě dřív.''
,,Víš..Přemožitelko.Stokrát raději bych byl navěky s Dru,ale jaksi to nejde.Tak si udělám náhražku v podobě tebe.Nahradíš mi to,uvidíš jak ráda mi budeš po boku..'' Spokojeně se při té představě usmál.Buffy ten jeho úsměv znala důvěrně,ale v jejím případě byl plný lásky,něhy.Tady byla jen prázdnota,ikdyž..kdoví,mohla by tam někde najít trochu soucitu a lásky? Udělala na něj psí oči,tak nějak nevědomky,on o ni sice pohledem na pár sekund zavadil,ale nezdálo se,že by zjistil o co se to tu Přemožitelka pokouší.
,,Co zíráš?'' Dal oči v sloup.Chytil ji a odtáhl do auta,hodil ji na zadní sedadlo.
,,Cekneš a přizabiju tě!'' Musel se najíst,měl hlad a takhle by daleko nedojel,kdežto Přemožitelka by stejně celou cestu jen žvanila své lidské kecy o emocích a bolesti,bůhví co by mu nenakvákala.Chytil ji za paži,změnil si obličej na upíří.
,,Neboj se,napiju se jen trošku..'' Odhrnul jí vlasy z krku,lehce přiložil své zuby na její kůži,vyděšená Přemožitelka jen tápala,jestli se má cenu bránit.Ale uznala,že nemá.Zaryl jí tesáky do krku,z jejích úst se prodral jen tichý bolestivý sten,dál byla sticha a snažila se to přečkat,on už jen pil a pil její horkou krev,nemohl přestat,potřeboval ještě víc..Potom si řekl,že ještě trocha neuškodí,ještě malinko.Buffy mezitím bledla a docházel jí dech,krve měla nedostatek a zdálo se,že 'trochu' v jeho pojetí je docela hodně.Konečně se od ní odtáhl,jakmile ji pustil tvrdě dopadla na sedačku červeného porsche a popadala dech.
Podíval se na ní pohledem 'Teď přeháníš',zabouchl za ní dveře,sám si zalezl na sedačku řidiče,divoce sešlápl plyn,Buffy to nečekala a odporoučela se na zem před sedačku,přitom si tím nárazem přidělala další modřiny a šrámy.
,,Idiote!'' Nedělalo jí problémy,to říct,co jí udělá?Zabije ji? Tak ať!
,,Promiň lásko,tvoje kňučení mně nezajímá..'' Zadíval se do zrcádka,posměšně zakroutil hlavou.
,,Omlátíš se mi a pak mi nebudeš chutnat,a co potom! Pěkně si sedni zpátky a drž tu tvou Přemožitelskou hubu,než ti jí zalepím a věř,že na to prostředky mám!'' Zasyčel a už si to až příšernou rychlostí jel silnicí dál,Buffy se nemohla dostat na sedačku,měla přece svázané ruce! A dělalo se jí zle,jak upír jel tak rychle,přitom zatáčky jel s takovou vervou,že by se pozvracel kde kdo,ještě kdyby seděl normálně,narozdíl od ní.Ne,opravdu do nevydržela a vyhodila obsah žaludku pod sebe,na vyluxovaný dolejšek porsche.Upír se naštval,jakmile viděl co viděl.
,,Ty to fakt děláš schálně,žejo!Já tě naučím!'' Prudce zastavil,takže se Buffy udělalo ještě hůř,vylezl,prudce otevřel dveře a vytáhl ji za nohy ven.

,,Nejdřív děláš scény,pak se mi vybleješ do auta!'' Napřáhl se a jednu nebohé Přemožitelce vrazil,což jí vehnalo slzy do očí.Ne,už neměla na jeho nadávky,mlácení.Už nemohla.Bylo jí špatně a z nějakého důvodu jí ukrtuně bolelo břicho.
,,Proč?'' Podívala se na něj uslzenýma očima.
,,Protože to auto,bylo nový ty..''
,,Ne.Proč seš tak..krutej..''Pípla a znovu se na něj podívala,on se jen zasmál,chytil jí za ruce a hodil zpátky do auta,Buffy se udělalo ještě hůř při pohledu na zvratky.
,,Máš jediný štěstí,že je tam umělej podklad..'' Vytáhl podklad ven a vyhodil pryč,pak zase zasedl do auta a rozjel se dál.
,,Spomal,nebo se pozvracím znovu!'' Varovala ho.
,,Zkusíš si to a uvidíš.Myslel jsem,že seš přemožitelka,ne nějaká chudinka ubohá.''
Buffy neodpověděla,věděla jen,že tohle je peklo.Nechtěla být jeho družka,nechtěla mu dělat nějaký boxovací pytel,nechtěla mu být majetkem.Ale neměla na výběr.Problém byl,že ona tušila,že ikdyž se to zdálo nemožné,byla stále těhotná.A ještě větší problém byl,že s ním.
_______________________________
<< Předchozí díl | Další díl >>
 


Komentáře

1 katquska500 katquska500 | E-mail | 30. srpna 2011 v 15:16 | Reagovat

Nádhernej díl... :-)

2 Spiffy Spiffy | Web | 30. srpna 2011 v 15:49 | Reagovat

Sakra lásko, ty tady něco říkej o tom, že nudně píšeš! Přečetla sis to po sobě vůbec někdy? O tomhle dílu nemluvě! Vždyť je to dokonalý! Úžasný, hrozně se mi líbí, jak s ní Spike zachází, jak je bezcitnej.:D Já vím, jsem děsná, ale když já si nemůžu pomoct... Píšeš to neuvěřitelně perfektně, úplně to vidím před sebou.♥<3 :*

3 miss VeЯůů~ miss VeЯůů~ | Web | 30. srpna 2011 v 16:27 | Reagovat

úžasnje díl :)

4 Buffylinka Buffylinka | 30. srpna 2011 v 18:05 | Reagovat

Úžasné moc krásné.Jinak kdy bude pokračování nemůžu se dočkat :D

5 lanavel lanavel | Web | 30. srpna 2011 v 21:55 | Reagovat

přečtu si to až zítra,teď nestíhám..
PS:Nemohla by si zvětšit písmo?víš je moc malé a blbě se pak čte povídka,tedy snad newa,že to píši,ale chtěla jsem to napsat dřív,ale nevěděla jsem jestli by tě to třeba nějak neurazilo nebo tak něco :D

6 lanavel lanavel | Web | 3. září 2011 v 19:40 | Reagovat

Panejo to je tak nádherný díl♥♥ :) jen chudinka Buffy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama